Pompy ciepła // Korzyści

KORZYŚCI

Bardzo niskie koszty eksploatacji: niższe koszty ogrzewania i przygotowania cieplej wody użytkowej, niż w przypadku systemów ogrzewania: gazowego, olejowego lub elektrycznego
Bezpieczeństwo: brak spalin, brak łatwopalnych mediów
Bezobsługowość: pompa ciepła nie wymaga (poza energia elektryczna) dostarczania paliwa, a całość pracy kontrolowana jest przez wbudowany sterownik
Ekologia: najwyżej 25% energii potrzebnej do pracy pobierane jest z sieci elektrycznej (reszta to w pełni odnawialna energia zakumulowana w ziemi)
Komfort i wygoda w użyciu: możliwość zadawania wielu parametrów związanych z praca pompy ciepła: programowanie zmian temperatury pomieszczeń i cieplej wody użytkowej - tzw. system obniżeń)
Możliwość chłodzenia pomieszczeń: za pomocą pompy ciepła lub tylko jej dolnego źródła
Długa żywotność eksploatacyjna: ponad 17 - 20 lat

POLITYKA JAKOŚCI
Pompy ciepła montowane przez nasza firmę są produktem wysokiej jakości,cechuje je nowoczesny wygląd i cicha praca, wysoki współczynnik efektywności grzejnej(CO=4-5) zgodny z PN-EN255-1 zapewnia najniższe koszty bezpiecznej i bezobsługowej eksploatacji. Pomimo tego nieustannie pracujemy nad poprawą ich parametrów.

Naszym celem jest sprzedaż i montaż urządzeń nowoczesnych, bezpiecznych i komfortowych w obsłudze. Przywiązujemy wielką wagę do doboru podzespołów, gdyż tylko ich właściwa jakość zapewnia prawidłową i bezawaryjną pracę całych systemów.

Urządzenia i montaż najwyższej jakości warunkują pełne zadowolenie klienta, a dla nas są źródłem satysfakcji.

ZASTOSOWANIE

Pompy ciepła - Korzyści
  • ogrzewanie budynków jedno i wielorodzinnych
  • ogrzewanie budynków komunalnych (szkoły, szpitale itp.)
  • ogrzewanie obiektów sakralnych
  • przygotowanie ciepłej wody użytkowej
  • wykorzystanie ciepła odpadowego z procesów technologicznych
  • możliwość wykorzystania w ogrodnictwie, warzywnictwie i rekreacji

 

 

 

 

 

 

Wstępnego doboru pompy ciepła można dokonać wysyłając do nas formularz doboru pompy ciepła. W przypadku problemów z wysłaniem formularza, prosimy o wysłanie tradycyjnym sposobem danych zawartych w formularzu na adres:

Powrót
 webszok.net |  zaawansowane rozwiązania  webszok.net |  zaawansowane rozwiązania